--1--

GOLD KONTÖR

Goldkontor’de de öyle… Ve Goldkontor’un işe bakış açısı da öyle

Biz her güne dünyayı tümden değiştirmek ve yeniden kurmak üzere başlıyoruz. Sonsuz ve sınırsız evrende hayatın da, değişimin de ve yaratıcılığın da ucu bucağı olmadığının farkındalığıyla eylem ve yaratıcılığımızı bu temele oturtuyor, geleceği bu sağlam veriler üzerine kuruyoruz.

Dün başladık bu gün klavye kullanabilen her yaştan ve beğeniden 19.000 üyeli dinamik bir yapıya sahibiz.

Bizde her birim, vücut hücrelerimiz gibi birbirine işi teslim ederken rutinin durağanlığına takılmadan heyecanla yola devam ediyor. Çünkü biliyoruz ki her yeni iş, her yeni dokunuş, birilerinin hayatında ve evrende yeni yeni kapılar açmakta ve zorlaşan hayatları kolaylaştırmakta, karanlıkları aydınlatarak ilerlemektedir.

Bunu e-platform üzerine taşıyarak, her türlü gsm operatör hizmetleri oyun epinleri,elektronik kodlama, anahtarlama, şifreleme, yazılım, Dijital satış ve pazarlama gibi işleriniz dahil olmak üzere tüm altyapı stratejilerini yeniden yazıp yaratarak NETFLIX, DIGITURK, D SMART, TİVİBU’nun her türlü kodlamalarıyla internet ve GSM operasyonlarını nihai aktörleriyle sorunsuz buluşturuyor.

Oluşacak şikayetlerin uzamasına mahal vermeden anında uzaktan yazılım desteğiyle çözeceğimizi taahhüt ediyoruz. Bizi farklı kılan ve aynı işi yapmaya gayret eden diğerlerinden ayıran temel özelliğimiz hız ve güvenlik.

Önceden büyük balık küçük balığı yenerdi; şimdiyse hızlı balık tüm okyanusa hakim oluyor. Bizim için hızın anlamı; olunması gereken anda orada olmak: Herşey zamanında anlayışı ,bu anlayışla ilerleyince işimiz hem bizim hem de üyelerimiz için nefes gibi vazgeçilemez dönüşüyor.

Artık sıra; markamızın hızını, markanızın gücüyle buluşturmada.Bizimle çalışmadan pazardaki gerçek yerinizi, ağırlığınızı ve gücünüzü ölçemeyeceğinizi düşünüyoruz. Hızın, zamanın ve güvenin değerini bilen bir grup olarak; içinden geçtiğiniz bu var gold kontor olabilme mücadelenizde bir nefes kadar vakit ayırabilirseniz size kendimizi ışık hızıyla tanıtıp güçlü bir yol arkadaşınız, çözüm ortağınız ve desteğiniz olacağımızı şimdiden söyleyebiliriz.

Bizimle çalışmanızı sabırsızlıkla bekliyor sileride gold kontor ailesinde görmek bizleri mutlu edicektir işlerinizde kolaylıklar diliyoruz. Saygılarımızla